Co sprawia, że jedni ludzie odchudzają się z powodzeniem i utrzymują wagę, a inni wciąż walczą z efektem „jojo”? Dlaczego stosowanie diet działa tylko na krótką metę i powoduje, że za każdym razem odchudzanie jest coraz trudniejsze? Jakie są najskuteczniejsze strategie regulacji wagi? W jaki sposób nie tylko zdrowo się odchudzić w tempie ok 4-6 kg na miesiąc, ale także utrzymać tkankę mięśniową, która nadaje ciału sprężysty wygląd i zabezpiecza przed ponownym przytyciem, spowolnić procesy starzenia się organizmu i mózgu, a nawet zwiększyć samokontrolę w innych dziedzinach życia (praca, nauka)?

Czterotygodniowy, internetowy kurs „Psychologia odchudzania” wprowadzi Cię w szczegóły technik psychologicznych, z których korzystają Ci, którzy osiągnęli sukces w tej dziedzinie. Unikniesz drastycznych diet, konieczności ćwiczenia 3 razy w tygodniu po godzinie, konieczności chodzenia na siłownię lub biegania. Dowiesz się co naprawdę działa, a co jest tylko marketingowym chwytem przemysłu odchudzania i fitness.

Spotykać się będziemy online (na platformie webinarowej) co tydzień, na dwugodzinną sesję. Każda sesja będzie nagrywana i jeszcze tego samego dnia udostępniana uczestnikom kursu, którzy nie mogli być obecni na sesji lub chcą powtórzyć materiał. Każdy może zatem uczestniczyć w zajęciach niezależnie od tego gdzie mieszka. Na spotkaniach jest możliwość zadawania pytań i konsultowania swoich wyników i osiągnięć.

Tak naprawdę odchudzanie jest proste i dla każdego możliwe, o ile stosuje się dobre i sprawdzone strategie. Sprawdziliśmy je z wielkim powodzeniem na kilku kursach odchudzania przez ostatnie 5 lat. Zapoznasz się ze sprawdzonymi metodami, czyli takimi, które większość ludzi łatwo wprowadza w życie i pozostaje przy nich na wiele lat.

W programie kursu:

  • proste techniki zmiany nawyków
  • zasada kaizen w odchudzaniu
  • przemiana podświadomości w stanie skupienia
  • praca z nagraniami kierowanej wyobraźni emocjonalnej
  • zasady 10-minutowego super-skutecznego treningu domowego (3 razy w tygodniu)
  • najpopularniejsze schematy intermittent fasting, czyli metody jem/niejem

W ciągu 4 dwugodzinnych spotkań dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by osiągnąć swój cel w odchudzaniu oraz doświadczysz pierwszych spadków wagi (tkanki tłuszczowej). Po kursie będzie możliwość kontynuowania kontaktu ze mną i innymi uczestnikami zajęć na grupie facebookowej oraz podczas zamkniętych webinarów dla absolwentów moich kursów.

Obejrzyj krótki, 4-minutowy film o kursie na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=xvfkQ6fnBHw

Najbliższy kurs „Psychologia odchudzania” startuje:

8 marca 2018 r. godz. 20.00 (Czwartek)

Kolejne sesje odbędą się: 15, 22, 29 marca 2018 r.

Koszt kursu (razem z materiałami) wynosi 270 zł.
Jeżeli chcesz zapisać się na internetowy kurs „Psychologia Odchudzania”, który rusza 8 marca, wyślij pustego maila pod adres: psychood@adambytof.pl a w mailu zwrotnym otrzymasz dalsze instrukcje.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam serdecznie!
Adam Bytof
http://adambytof.pl

 

Pod tymi linkami znajdziesz dwie rozmowy z poprzednimi uczestnikami kursu „Psychologia Odchudzania”:

Rozmowa z Anią: https://youtu.be/3ZzKRL0BB8s

Rozmowa z Patrykiem: https://youtu.be/dfS2EiRN4pM